Najnowszy pakiet dla nowego gracza od Fortuny

Bardzo ciekawy pakiet promocyjny dla graczy oferuje bukmacher Fortuna, gdzie już na start można skorzystać z bonusu bez wpłąty!

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Z pakietu dla nowych graczy, mogą skorzystać te osoby, które jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Fortuna.

Bonus bez depozytu można otrzymać w łatwy sposób. Podczas procesu rejestracji koda, gracz musi wpisać w miejscu kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na konto trafi bonus i to bez żadnej wpłaty.

Osoby, które dokonały już depozytu mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, jeżeli okaże się, że ich kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus 100% od depozytu

W dodatku gracz może otrzymać od bukmachera bonus 100% od depozytu!! Maksymalna kwota jaką bukmacher Fortuna przyzna to 1000 PLN. Chcąc otrzymać dodatkowy bonus należy na przestrzeni 30 dni od momentu rejestracji dokonać wpłaty na konto u tego operatora. Następnie dokonać czterokrotnego obrotu, tj. wpłacając 100 PLN trzeba w ciągu miesiąca dokonać czterokrotnego obrotu depozytu, czyli w tym przypadku trzeba zagrać kupony na łączną sumę co najmniej 400 PLN. Dodatkowo na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.90.

Gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Fortuna mogą liczyć na częste promocje od tego operatora. Natomiast oferta spotkań zarówno przedmeczowe jak i na żywo jest bogata. Nie można również zapominać, że użytkownicy tego operatora mogą w pełni korzystać z TV Fortuny, gdzie w pełni za darmo mogą oglądać mecze online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button