Zakłady live na mundial 2022

Mistrzostwa Świata w Katarze ruszyły pełną parą. W pierwszym spotkaniu gospodarze bardzo zawiedli swoich kibiców i przegrali z Ekwadorczykami 0:2. Później poziom był na szczęście o wiele wyższy. Ten turniej można oczywiście obstawiać w firmach hazardowych. Co konkretnie jest do gry? Jak obstawiać w trybie live? Dzisiaj podpowiadamy także, w którym podmiocie hazardowym warto to w ogóle robić!

Co można obstawiać z okazji Mistrzostw Świata w Katarze?

Opcji tutaj nie brakuje. Zainteresowani gracze mają zatem generalnie spore pole do popisu. Można np. zdecydować się na zakłady długoterminowe lub krótkoterminowe (w trybie prematch). Jeśli chodzi o tę pierwszą grupę, to możesz np. postarać się przewidzieć, jaka kadra narodowa okaże się najlepsza w czasie mundialu w Katarze. W tym momencie głównymi faworytami są Brazylijczycy. Groźni powinni być także Francuzi i (mimo wszystko) Argentyńczycy. Nie ma problemów, aby obstawiać także zakłady krótkoterminowe prematch. Dotyczą one poszczególnych spotkań np. pierwszej, czy drugiej kolejki, która startuje już za kilka dni. Co jeszcze znajduje się w ofercie porządnych firm bukmacherskich? Zakłady live. Warto zaznaczyć, że cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. W tym przypadku możesz obstawiać konkretny mecz wtedy, kiedy on trwa. Należy podkreślić, że także tutaj oferta jest bardzo bogata. A Klienci mogą zdecydować się nie tylko na opcje podstawowe, ale tak samo dodatkowe.

Jak obstawiać mecze na żywo?

Typowanie live nie jest proste. Jeśli chodzi o obstawianie przed konkretnym spotkaniem, to dany gracz ma sporo czasu do namysłu. Wszystko może sobie na spokojnie przemyśleć i przeanalizować. A granie live to inna bajka. Tutaj decyzje muszą być podejmowane nierzadko błyskawicznie (oczywiście, to zależy od rodzaju zakładu). Dobry refleks przydaje się, by np. fajny kurs mocno się nie zmniejszył lub w ogóle nie został wycofany z oferty konkretnego podmiotu hazardowego. Jak podchodzą do tego fachowcy? Warto zaznaczyć, że eksperci od bukmacherki bardzo dokładnie przygotowują się do danego spotkania. Główna praca jest zatem wykonywana jeszcze przed meczem. Chodzi zaś o to, by poznać mocne i słabe strony konkretnych drużyn narodowych, jak i samych zawodników itp. Jeśli będziesz odpowiednio przygotowany do konkretnej konfrontacji, to masz spore szanse na zanotowanie dobrego wyniku w czasie typowania live. Oczywiście, warto mieć pewne założenia. Liczy się także to, by oglądać konkretne spotkanie i na bieżąco wyciągać z niego odpowiednie wnioski. Musisz być także przygotowany na pewne niespodziewane zwroty akcji (np. chodzi o czerwone kartki, rzuty karne itd.).

Gdzie warto obstawiać w trybie live?

Np. w Etoto. Ta firma hazardowa ma w swojej ofercie wiele zakładów – nie tylko prematch, ale także właśnie live. Szczególnie z okazji trwających Mistrzostw Świata w Katarze nie brakuje dużej liczby opcji. Poza tym możesz liczyć w Etoto na znakomite warunki na start. W tym momencie nowy Klient ma szansę zainkasować np. 200% do 200 PLN.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button