Jakie bonusy możemy dostać od bukmacherów?

W czasie trwania października chcesz już definitywnie zająć się tym tematem? Masz świadomość, że dobrze Ci idzie typowanie wyników na sucho? Chcesz to wykorzystać w praktyce? Okazuje się, że masz możliwość nie tylko legalnego obstawiania w sieci. Dodatkowo nie ma problemów, by zainkasować wiele atrakcyjnych bonusów. Które podmioty hazardowe są zaś szczególnie hojne na początku października 2022 roku na tej płaszczyźnie?

Jakie promocje bukmacherskie oferuje firma bukmacherska ETOTO?

Bez wątpienia jest to jeden z topowych podmiotów hazardowych. Wskazują zaś na to rozmaite rankingi firm bukmacherskich. ETOTO jest na co dzień promowane m.in. przez Mateusza Borka. Jeśli nigdy go nie widzieliście, to na pewno słyszeliście. Wszak jest to jeden z najlepszych komentatorów futbolu w naszym kraju. Mateusz Borek często zasiada za mikrofonem, by opowiedzieć słowami, jak wyglądają np. mecze reprezentacji narodowej Polski w piłce nożnej mężczyzn. ETOTO działa legalnie. Posiada bowiem odpowiednie dokumenty już od 2014 roku (sześć lat potem licencja została przedłużona przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów). Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na ten właśnie podmiot hazardowy? Promocje bukmacherskie są bardzo atrakcyjne. Klienci uwielbiają zaś takie bonusy na start. Obecnie możesz otrzymać 200% do 200 PLN.

Chcesz poznać warunki? Są one bardzo klarowne. Osoby zainteresowane takimi promocjami powinny przede wszystkim założyć konto, a potem wpłacić depozyt. Kolejnym krokiem jest zagranie kuponu zgodnego z przepisami zawartymi w ramach tej promocji. Trzeba postawić jeden raz za swoje środki (kwota powinna być równa otrzymanemu bonusowi). Kurs singla nie może być niższy od 2,50. Z kolei w przypadku zakładów AKO każda z sekcji nie powinna być mniejsza od 1,30. Jeśli uporasz się z tymi zadaniami, to będziesz mógł potem wypłacić pieniądze. Nie ma bowiem tutaj żadnych obrotów!

Jaka jest oferta powitalna w STS?

Dla wielu ekspertów od bukmacherki to obecnie najlepszy podmiot hazardowy. Dlaczego jednak tak się dzieje? Ze względu na spore doświadczenie (STS działa od 1997 roku) i znakomite usługi. Oczywiście, ta firma bukmacherska realizuje się w tej branży w pełni legalnie. Jakie zaś bonusy można otrzymać na start? Masz okazję zainkasować m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby zaś skorzystać z tej opcji, musisz założyć konto. W czasie realizowania tego zadania zadbaj o to, by we właściwym polu wyświetlał się kod „STS100”. Potem trzeba wpłacić depozyt. Główna promocja STS to 1560 PLN. 1500 PLN możesz otrzymać w trzech transzach (za trzy depozyty). A 60 PLN za wykonanie kilku prostych zadań o tematyce bukmacherskiej.

Czy warto zarejestrować konto w Fortunie?

To także będzie dobra decyzja. Wszystko dlatego, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Poza tym jest hojna. Już przy pierwszej wpłacie możesz zainkasować zwrot za premierowy przegrany kupon do 600 PLN. Co jeszcze jest tutaj oferowane? Prz drugim depozycie możesz zgarnąć kolejny bonus. Tym razem chodzi o 50% do 200 PLN.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button