Legalny bukmacher Betclic – Polska oferta zakładów sportowych

Legalny bukmacher Betclic to jedna z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich. Powstała ona w 2005 roku we Francji. Jej założyciel początkowo w rozwój firmy włożył 3 miliony euro. Inwestycja szybko się mu zwróciła, ponieważ po krótkim czasie zgłosił się do niego inwestor, Mangas Gaming. Spółka zaproponowała mu 50 milionów euro za sprzedaż 75% udziałów. Francuz szybko się zgodził, a dzięki przejęciu przedsiębiorstwa przez konsorcjum zagraniczne, Betclic zaczął rozwijać się jeszcze dynamiczniej. Od jakiegoś czasu spółka działa również w Polsce. W poniższym artykule opisujemy ofertę tego bukmachera w sposób bardzo dokładny.

bukmacher betclic w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Polska oferta zakładów sportowych

Czy Betclic ma swoją aplikację mobilną?

Legalny bukmacher Betclic zdaje sobie sprawę z tego, że dobry bukmacher powinien podążać za wszelkimi nowinkami technologicznymi. Właśnie dlatego firma zdecydowała się na utworzenie specjalnej wersji strony internetowej dopasowanej do potrzeb smartfonów i tabletów oraz stworzył specjalną aplikację mobilną Betclic. Dzięki aplikacji można w bardzo szybki i wygodny sposób dokonywać kupna zakładów, ale nie tylko.

Okazuje się, że osoby posiadające aplikację w swoich smartfonach, mogą korzystać ze specjalnych promocji i bonusów niedostępnych dla pozostałych graczy. Dlatego też zachęcamy wszystkich fanów tego bukmachera, by pobrali również jego aplikację. To naprawdę się opłaca!

Zakłady na żywo w Betclic  

Betclic zadbał również o to, aby jego oferta zakładów na żywo również była jak najlepsza. Każdy gracz tego bukmachera może oglądać mecze live ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportu. A najlepsze jest to, że zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej. Każdy bukmacher powinien w tym zakresie brać przykład z Betclic!

sts bonus za darmo
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie bonusy dla nowych graczy ma bukmacher Betclic? 

Nowi gracze bukmachera Betclic nie mogą niestety liczyć na bardzo dużą liczbę promocji – w tej chwili bukmacher dla nowo zarejestrowanych użytkowników ma przygotowaną tylko jedną ofertę specjalną. Liczymy jednak na to, że już wkrótce liczba ofert tego typu w Betclic się powiększy. 

Kolejna wiadomość jest taka, że w Betclic nie można rejestrować się przy użyciu kodów promocyjnych – kody bonusowe pozwalają na uzyskanie specjalnych promocji i bonusów od razu po utworzeniu konta u bukmachera. Kod promocyjny w Betclic wyłby świetną wiadomością dla wszystkich, którzy wolą obstawiać zakłady za pieniądze bukmacherów. Betclic z całą pewnością powinien popracować nad wprowadzeniem tego rozwiązania u siebie.

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic przy pierwszym depozycie

Bonus od wpłaty do 1000 złotych to główna akcja bonusowa skierowana do nowo zarejestrowanych użytkowników bukmachera Betclic. Bonus ten wynosi 100% do kwoty 1000 złotych. Zatem jeśli zdecydujemy się na wpłacenie na swoje konto bukmacherskie kwoty 1000 złotych, bukmacher wpłaci na nasze konto drugie 1000 złotych zupełnie za darmo.

Ważna informacja jest również taka, że Betclic prowadzi bardzo łagodną politykę w zakresie wymogów kursowych oraz obrotowych. To sprawia, że zaproponowana przez niego oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza, zatem zachęcamy do rejestracji w Betclic!

Promocje dla stałych użytkowników Betclic

Stali użytkownicy bukmachera Betclic mogą korzystać z o wiele większej liczby promocji i ofert specjalnych. Poniżej pokrótce je prezentujemy. 

Lepsze Kursy 

Jest to akcja promocyjna, która cieszy się wśród graczy tego bukmachera sporym zainteresowaniem. I nic dziwnego – w ramach tej promocji Betclic każdego dnia na swojej stronie internetowej zamieszcza listę zakładów objętych podwyższonymi kursami. Dzięki temu gracze mogą w bardzo łatwy i szybki sposób znacząco powiększać swoje wygrane. Za zorganizowanie tej akcji specjalnej Betclicowi należy się duży plus! 

Zaproś Znajomego 

Kolejna akcja promocyjna dedykowana stałym graczom bukmachera Betclic. Polega ona na tym, że za zaproszenie do gry w Betclic swoich znajomych, możemy otrzymać 100 złotych ekstra do wydania na zakłady w serwisie online tego bukmachera. Jedynym mankamentem tej propozycji jest brak profitów dla osób zaproszonych.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button