Bonus powitalny ETOTO – sposób na dodatkowe środki do obstawiania

Bukmacher internetowy ETOTO ma bardzo dużo zadowolonych klientów. Możesz znaleźć się w tym gronie, jeśli jesteś pełnoletni i nigdy wcześniej nie rejestrowałeś się na stronie online tego podmiotu hazardowego. Warto minimum rozważyć tę propozycję, ponieważ oferowane są znakomite warunki powitalne. Co konkretnie?

Nowi klienci mogą otrzymać nawet… 2222 PLN na start

Niedawno firma bukmacherska ETOTO ogłosiła nową promocję powitalną. Teraz klienci mogą zainkasować nawet 2222 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Oczywiście, nie obejdzie się bez zarejestrowania konta, dlatego Zapraszamy na meczyki.pl/bukmacherzy/etoto-bonus-powitalny-za-darmo/80. Jak zdecydujesz się na zrobienie pierwszej wpłaty, to możesz zainkasować 400 PLN. Jest to bonus powitalny etoto w wysokości 100%. To jednak na tej płaszczyźnie nie wszystko. Poza tym możesz zdobyć 600 PLN od drugiego depozytu. W tym wypadku jest to zaś bonus 50%. Firma bukmacherska ETOTO oferuje także możliwość zainkasowania 1000 PLN od trzeciej wpłaty (bonus 50%). Łącznie zainteresowany klient może zatem zdobyć już 2000 PLN. Jak otrzymasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty, to przysługuje Ci jeszcze 222 PLN na aplikację mobilną tego podmiotu hazardowego. Nie da się ukryć, że warunki zaproponowane przez ETOTO naprawdę robią wrażenie…

Można otrzymać 300 PLN z okazji turnieju French Open

Obecnie trwa Roland Garros. Tenisowy turniej przyciąga wiele osób nie tylko do samego Paryża, ale także przed odbiorniki telewizyjne. Warto zaznaczyć, że zainteresowane osoby, które mają konto w ETOTO, mogą liczyć na fajną promocję z okazji tych zawodów. Jakie są warunki? Na samym początku trzeba zapisać się do tej promocji. Dodatkowo każdego dnia turnieju (od 28 maja do 11 czerwca 2023 roku) trzeba postawić zakład pojedynczy lub ako za minimum 30 PLN (co ciekawe, po dowolnym kursie) zawierający co najmniej jedno wydarzenie z oferty przeznaczonej na Rolanda Garrosa. Jak uda Ci się to wykonać, to zaraz po zakończeniu turnieju otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN. Jak to jest z obrotem? Wystarczy zagrać raz za kwotę równą otrzymanemu bonusowi. Minimalny kurs to 2,50 (z kolei notowania poszczególnych wydarzeń na kuponach nie mogą być mniejsze od 1,30). Co istotne, nie trzeba obracać samym przyznanym bonusem. Nie ma zatem przeszkód, aby postawić zakłady wyłącznie za własne środki (bonus i tak przejdzie zaś w gotówkę).

Dlaczego jeszcze warto typować w ETOTO?

Nie tylko ze względu na znakomite warunki powitalne. Należy zaznaczyć, że obecnie firma bukmacherska ETOTO oferuje jedne z najlepszych bonusów powitalnych na start! Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Należy dodać, że ten podmiot hazardowy gwarantuje bardzo szeroką ofertę i atrakcyjne kursy. W związku z tym klienci mogą śmiało wybierać przeróżne sporty. Jak widzisz, ETOTO zapewnia promocje nie tylko dla nowych, ale także dla stałych graczy. Dodatkowo zawsze możesz – w razie czego – liczyć na wsparcie ze strony konsultantów… Dział Obsługi Klienta w ETOTO jest profesjonalny i zawsze chętny do niesienia pomocy klientom!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button