Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Najnowszy pakiet powitalny wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Użytkownicy już na sam start mogą liczyć na łączny bonus powitalny o wartości 2230 PLN.

Kod promocyjny eFortuna – co podać?

Kod promocyjny eFortuna – co podać?

A co wchodzi w skład pakietu powitalnego? Bonus o wartości 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości pierwszego depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Podstawowa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Darmowe 20 PLN na zakłady bukmacherskie

Użytkownik, który chce liczyć na powyższe bonusy obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że w zamian otrzyma już darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby ta kwota trafiła na konto typera.

Kod bonusy w STS.

Premia za depozyt do 2000 PLN na start

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom już na sam start darmowy bonus za dokonanie wpłaty. A jego wysokość uzależniona jest wyłącznie od wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1300 PLN. W prezencie otrzyma taka samą kwoty ale w formie środków bonusowych.

Dodać jest warto, że użytkownicy mogą liczyć na maksymalny bonus o wartości 2000 PLN.

Zwrot 100% za przegrany kupon

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka. Cashbackiem objęty jest jest pierwszy dowolny kupon.

Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza, zaś w przyszłości przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalna wartość, na jaka może liczyć to, aż 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button