Mecz Iga Świątek – Martina Trevisan na żywo w internecie – 6 października [wtorek]

Śmiało można powiedzieć, że mało kto się spodziewał pary Świątek vs Trevisan podczas ćwierćfinału Roland Garros. A obie zawodniczki były wstanie sprawić niespodzianki w poprzednich rundach. To wszystko sprawi, że we wtorek będą walczyć o półfinał Roland Garros. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

Darmowy stream meczu Iga Świątek – Martina Trevisan

Darmowy stream meczu Iga Świątek – Martina Trevisan

Bukmacherzy w roli zdecydowanej faworytki podczas tego spotkania stawiają Igę. Ne mma się czemu dziwić, Polka gra kapitalny turniej, ale również w rankingu jest spora różnica pomiędzy tymi zawodniczkami, bo wynosi blisko sto pozycji. Oczywiście na korzyść Świątek.

Również trzeba powiedzieć, że Iga zachwyca podczas Roland Garros. Fakt, że bukmacherzy dają jej największe szanse na zwycięstwo to tyko potwierdzają. Z każdą swoją rywala wygrywa bez najmniejszych problemów i to co w bardzo ładnym stylu.

Kapitalną grę pokazała w poprzedniej rundzie mierząc się z Halep. Pomimo, że rywalka prezentowała poziom Światowy to nic nie miała do powiedzenia w rywalizacji z Polką, która bez najmniejszych problemów wygrała te spotkanie.

BetFan kod promocyjny. Gra bez podatku

Warto jest dodać, że Trevisan również nie raz zaskoczyła swoich fanów. Tym bardziej jej sukces jest cenny, ponieważ musiała przechodzić przez elimnacje. Jednak trzeba dodać, że Marina już tak solidnie nie prezentowała się jak Polka. Swoich spotkań nie wygrywała w tak porywający i przekonującym stylu.

Bilans spotkań bezpośrednich obu tych zawodniczek wynosi 1-1.

Jak obejrzeć meczŚwiątek – Trevisan online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Świątek – Trevisan i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Świątek – TrevisanFrench Open16:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button