Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Typujesz tenis u bukmachera LvBet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji tego operatora jaką przygotował na turniej ATP i WTA w Easbourne. Podczas tej imprezy bukmacher zwiększa wygrane dla swoich typerów o 14%.

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowanej konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jedną wpłatę.

Promocja aktywna jest jedynie podczas turnieju w Easbourne. Jego zakończenie przewidziano na 29 czerwca.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek tej akcji to jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Gracz, który jej nie posiada może ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie zainstalować. Ten proces nie jest skomplikowany i bardzo łatwy.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Warto jest pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia podczas turnieju w Easbourne. Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty ATP i WTA.

Minimalna jak i maksymalna stawka nie jest określona przez bukmachera. Jednak automatyczne z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

LvBet bonus na start

Osoby, które nie posiadają konta u bukmachera LvBet mogą liczyć na darmowy bonus na start w wysokości 20 PLN.

Wystarczy założyć nowe konto u wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian mogą liczyć na darmowy bonus u bukmachera i to bez dokonania depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550
close-image