Nowy bonus powitalny w STS 1640 PLN na start

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra bonusy, takie jak premie za depozyty czy też bezpieczne kupony.

Aktualny kod promocyjny w STS

Aktualny kod promocyjny w STS

Chcąc skorzystać z bezpiecznego kuponu w pierwszej kolejności koniecznie trzeba dokonać rejestracji konta. Wykonać to można jedynie na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Jednak niezwykle ważne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba koniecznie, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Jaki jest pakiet powitalny w STS:

Po spełnieniu powyższych warunków promocji każdy z graczy musi dokonać już depozytu, za który gracz otrzyma premię 100% wartości do 300 PLN.

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 260 PLN. Tyle samo, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od bukmachera STS. Łącznie użytkownik będzie posiadał 520 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN z kodem „BETONLINE”

Na kolejne bonusy każdy z graczy będzie mógł liczyć po dokonaniu odpowiednio drugiego i trzeciego depozytu. Wówczas otrzyma on premie do 500 PLN i 700 PLN.

Dodatkowo legalny bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada trzy bezpieczne kupony:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na sporty wirtualne
  • do 20 PLN na Betgames

Łącznie każdy z użytkowników będzie mógł liczyć na extra bonus na sam start o wartości 1640 PLN. W STS rejestracja konta tymczasowego to kolejny argument, żeby tam obstawiać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button