Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

Interesujesz się F1? To warto jest skorzystać z promocji jaką oferuję swoim graczom bukmacher LvBet, który zwiększa wygrane o 14% na wszystkie kupony z kupony aplikacji mające zdarzenia z F1, a dokładnie Grand Prix Chin.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. A co istotne nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja dotyczy jedynie podczas GP Chin, czyli do niedzieli 14 kwietnia do godz. 15:00. I to właśnie do tego momentu należy dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z GP Chin. Bukmacher dopuszcza kupony tj. przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Jednak dotyczy to treningów, kwalifikacji jak i samego wyścigu GP Chin.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Jednak należy pamiętać, żeby kupon był brany pod uwagę musi zostać z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli idzie o stawkę to jest ona dowolna. Lecz do istotne w tym wszystkim, bukmacher wyklucza natomiast wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji i jego kupon okaże się wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną automatycznie o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button