Typer Bundesligi. Gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Czas na zakończenie sezonu piłkarskiego w niemieckiej Bundesligi. W najbliższa sobotę zostanie rozegrana trzydziesta czwarta kolejka w wspomnianych rozgrywkach. Gracze, którzy będą typowali zmagania piłkarzy w zmaganiach u naszych zachodnich sąsiadów to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkowe środki, bowiem pula nagród wynosi 55 000 PLN.

Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi.

Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi.

Mimo, że praktycznie wszystko jest już rozstrzygnięte w niemieckiej Bundeslidze to nie da się ukryć, że ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie konfrontacje, jak VfL Wolfsburg vs Bayern, Borussia Dortmund vs Hoffenheim czy też Gladbach vs Hertha.

Każdy gracz w tej ofercie ma prawo skorzystać z akcji „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest do 27 czerwca do godz. 15:30. Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 55 000 PLN.

Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie musi do niej dołączyć. Poprzez wejście na stronę www.Betclic.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Typer Bundesligi. Gotówka dla graczy.

Następnie pozostaje już obstawienie meczy. W ramach akcji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, na których to mogą znajdować się wyłącznie osiem zdarzeń z trzydziestej czwartej kolejki niemieckiej PKO Ekstraklasy.

Podczas ostatniej kolejki sezonu 2019/20 w wspomnianych rozgrywkach o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły:

  • Augsburg vs RB Lipsk
  • Werder vs FC Koeln
  • Borussia Dortmund vs Hoffenheim
  • Eintracht vs Paderborn
  • Bayer vs Mainz
  • Gladbach vs Hertha
  • Union vs Fortuna
  • VfL Wolfsburg vs Bayern

Na wszystkie te spotkanie typer może dodać wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej, które to w dodatku muszą być w formacie 1 lub x lub 2 [czyli wygrana gospodarzy lub remis lub wygrana gości].

Kod bonusy w STS.

Warto jest podkreślić, że dobrą informacją dla graczy jest to, że każdy typer w tej ofercie może zagrać do pięciu zakładów. Natomiast stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Graczom, którym uda się poprawnie wytypować osiem spotkań trzydziestej czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 55 000 PLN.

Kod bonusowy w Betclic Polska online:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska oraz wpiszą hasło promocyjne–>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej gotówki otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera, to aż 550 PLN.

Nie można również zapominać o innych ofertach wspomnianego operatora. Dostępna jest chociażby akcja „Multi+”, w której to typerzy mogą wygrywać dodatkową kasę. Nie ta się ukryć, że jest to ciekawa oferta, ponieważ gracze w tej akcji mogą liczyć na extra bonus o wartości 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button