STS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!

Najnowszy hit internetu to Betgames, czyli gry karciane, które są dostępne u bukmachera STS. Gracze legalnie tam mogą grać w takie gry, jak poker, wojna czy bakarat i to za prawdziwą gotówkę. W dodatku dostępna jest promocja „Bezpieczne 25 PLN” w ramach tej oferty typerzy mogą co tydzień liczyć na bonus o wartości 25 złotych.

Poker online legalne w Polsce

Poker online legalne w Polsce

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS online, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Każdy gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że do tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a później w zakładce „Bezpieczne 25 PLN”, który znajdują się w sekcji „Bonusy”.

Warto jest wiedzieć, ze Betgames są to legalne gry karciane online. Użytkownicy i to za prawdziwą gotówkę mogą grać, w takie gry jak poker, wojna oraz bakaret. Jest to jedyna obecnie możliwość na polskim rynku, aby grać w internecie w karty za gotówkę.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN” polega za zagraniu kuponu SOLO, którego kurs łączny nie może wynosić mniej niż 1.90, a na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli następujących gier poker, wojna lub bakarat.

Użytkownik sam wybiera stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że udziału w tej ofercie nie bierze żaden zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Na koniec okresu rozliczeniowego bukmacher STS podliczy każdego gracza sumę za przegrany zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Suma przegranych kuponów przez gracza na Betgames wyniosła 210 złotych. W zamian użytkownik otrzyma bonus o wartości 21 złotych.

Istotną sprawą jest to, że każdego tygodnia typer może liczyć na jeden bonus, którego maksymalna kwota może wynieść nawet 25 złotych.

betclic nowy bonus na euro 2020
Legalny bukmacher BetClic: kod promocyjny na cashback 550 PLN

Pewny zakład w Betgames od STS:

Kolejna promocja bukmachera STS na gry karciane online jest to „Pewne 20 PLN na Betgames„. Wystarczy, że gracz zawrze dowolny zakład z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90 na zakłady z Betgames, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki.

Warto jest mieć na uwadze, że Cashbackiem jest objęty pierwszy zakład zawarty przez gracza każdego dna na zakłady z Betgames.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi już na sam początek bonus bez dokonywania wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Chcąc otrzymać tą premię użytkownik musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.

Natomiast ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na bonus do 1200 złotych. Bowiem bukmacher STS przyzna darmowe środki o równowartości dokonanego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button