Skoki Narciarskie 2020. Bonus dla graczy od bukmachera Fortuna

W związku z Konkursem Czterech Skoczni popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje promocję „Czołowa Trzydziesta”. W ramach tej akcji operator nagrodzi trzydziestu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Vouchery za darmo 2020

Vouchery za darmo 2020

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach 29.12.2019-06.01.2020.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie podczas zawierania kuponu poprzez zaznaczenie opcji „dodaj do mistrzostw”.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO oraz AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze skoków narciarskich. Wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej.

betclic kod promocyjny

Konkurs „Czołowa Trzydziestka” polega na zbieraniu punktów poprzez zawieranie kuponów. A system punktowania przedstawia się następująco:

  • wygrane kupony: x1,
  • wygrane kupony o stawce >10: x2
  • wygrane kupony o kursie >5: x3

Łącznie w ramach tej akcji bukmacher Fortuna nagrodzi trzydziestu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów. Tabela z podziałem na nagrody przedstawia się następująco:

L.p.PozycjaNagroda
1.1-10 MiejsceVoucher 500 PLN do Media Markt
2.11 – 20 MiejsceVoucher 300 PLN do Empiku
3.21 – 30 MiejsceVoucher 100 PLN do Empiku

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020:

Bukmacher Fortuna online oferuje ciekawy pakiet powitalny nowym graczom. Typerzy już na sam start mogą otrzymać freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN.

Dodatkowo użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty. Na konto użytkownika maksymalnie może trafić 1000 PLN oraz pierwszy zakład jest bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu stawki do 115 PLN.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button