Pula nagród 30 000 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS

Bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na zmagania w Lidze Narodów. Użytkownicy poza wygraną kasą mogą liczyć na dodatkowe środki. A na pewno pula nagród, jest okazała, bo wynosi 30 000 PLN.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę graczom za typowanie ligi Narodów

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę graczom za typowanie ligi Narodów

Warunki oferty promocyjnej „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować wynik końcowy meczu z Ligi Narodów, aby poza wygraną liczyć na dodatkowe środki. A warto jest zaznaczyć, że ciekawych pojedynków w najbliższym czasie nie zabraknie, bowiem przed nami takie mecze, jak Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta dostępna jest do 18 listopada do godziny 23:59

Bonusy bukmacherskie na Ligę Narodów:

W ramach oferty promocyjnej „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady pojedyncze zagrane za minimum 15 PLN.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Istotne w tym wszystkim jest to, że na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik dowolnego pojedynku w ramach VI kolejki Ligi Narodów.

Gracze, którzy poprawnie wytypują zakłady bukmacherskie STS to poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. Dodać jest warto, że każdy gracz ma prawo liczyć nawet na pięć bonusów.

Bonus na start do 1229 PLN u bukmachera STS

Wszyscy nowi gracez, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera STS online mogą liczyć na bonus powitalny o łącznej wartości 1229 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji następujących bonusów:

  • darmowych 29 PLN za założenia konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button