Pewna gotówka dla typerów Australian Open 2021

Bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną na Australian Open. Za typowanie spotkań z tej imprezy każy gracz może liczyć na dodatkowe środki.

100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021

100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021

Przed nami pierwszy w tym sezonie turniej Wieloszlemowy. Owszem na pewno jest rozegrany w innych okolicznościach niż przed rokiem, bowiem brakuje chociażby kibiców. Jednak niewątpliwie fani tenisa na ten moment czekali sporo czasu.

Na tą okazję bukmacher STS online oferuje graczom promocję „Tenisowe Ekstra 100 PLN”. Chcąc wziąc w niej udział koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl do 14 lutego do godziny 23:59.

Bonusy bukmacherskie na Australia Open 2021:

W ramach wspomnianej promocji bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO i AKO o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.85. Jednak trzeba mieć na uwadze, że w tej promocji dopuszczone są wyłącznie zdarzenia z Australian Open, które mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN bez wpłaty

Za każdy wygrany kupon typer otrzyma dodatkową premię. Jej wysokość uzależniona jest wyłącznie od tego za jaką kwotę został zagrany kupon:

  • stawka 25 PLN – 5 PLN bonusu
  • stawka 100 PLN – 25 PLN bonusu

Każdego dnia wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet 20 PLN, zaś łącznie maksymalnie może wynieść nawet 100 PLN.

STS bonus na start 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom na start limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki na sam start:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez rejestracji
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button