Nagrody dla typerów piłki nożnej. Fortuna rozdaje 20 000 PLN

Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eFortuna, która nagradza aktywnym typerów piłki nożnej w promocji „Ekspert +”. Nie da się ukryć tego, że pula nagród w tej ofercie jest dosyć spora, bo wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie meczy piłki nożnej w Fortunie

20 000 PLN za obstawienie meczy piłki nożnej w Fortunie

A po emocjonujących związanych z piłką reprezentacyjną wracamy do meczy ligowych. Podczas najbliższy dni na pewno emocji nie zabraknie, bowiem dojdzie do kilku fajnych potyczek, jak m.in. Celta Vigo vs Real Madryt, Atalanta vs Napoli, Strasbourg vs Lens, czy też Juventus vs Inter.

Użytkownik, który chce skorzystać z akcji promocyjnej „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że ta oferta jest aktywna wyłącznie do 2 kwietnia do godziny 16:00 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Jak odebrać 20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie?

Bukmacher eFortuna online w promocji „Ekspert +” wymaga od typerów zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to muszą wyłącznie znajdować się następujące starcia:

  • Leeds – Southampton
  • West Ham – Everton
  • St. Etienne – Marseille
  • Strasbourg – Lens
  • Levante – Villareal
  • Celta Vigo – Real Madryt
  • Dortmund – Lipsk
  • Augsburg – Wolfsburg
  • Atalanta – Napoli
  • Juventus – Inter
Nowy kod promocyjny w Fuksiarz –>> BETONLINE

Istotne jest to, aby oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), ponieważ tylko takie kwalifikują się w ramach tej oferty!

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe konfrontacje oczywiście poza wygraną kasą otrzyma premię. A mianowicie bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy tymi kwotę 20 000 PLN. A za otrzymane środki będzie można obstawiać mecze!

Jaki jest kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online wszystkim nowym użytkownikom oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to można na sam start liczyć nawet na 2720 PLN.

Za samo założenie konta gracz bezie mógł liczyć na darmowe 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Oczywiście pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Kolejny rodzaj bonusu to pierwszy zakład bez ryzyka do 600 PLN. A w dodatku to nie wszystko. Bowiem za drugi depozyt gracz otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button