Mniejsze przegrane na spory wirtualne u bukmachera Forbet – 1 maj (środa)

Bukmacher Forbet prowadzi w dalszym ciągu promocje „szalony tydzień”, w której to zmniejsza ryyzko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych. Promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych w dniu 1 maja do godziny 23:59.

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym w tej akcji jest zawarcie kuponu w dniu 1 maja do godziny 23:59. Muszą na nim znaleźć się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Bukmacher wymaga, żeby kurs łączny takiego kuponu był nie mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Lecz promocja dotyczy trzech pierwszych kuponów.

Bukmacher ewentualny zwrot przyzna w formie środków bonusowych, Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie łącznym 2.00 na zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button