„Misja kupon”. Darmowy bonus 40 PLN od BetClic

Od 22 listopada do 25 listopada dostępna jest promocja bukmachera BetClic – „Misja Kupon”. W ramach tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowe extra środki o wartości 40 PLN za trafienie trzech kuponów.

BetClic bonusy za darmo 2020

BetClic bonusy za darmo 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Misja Kupon” dostępna jest graczom w dniach od 22 listopada do 25 listopada. Należy jednak mieć na uwadze, żeby to tej akcji się zapisać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja Kupon”.

W ramach te akcji kwalifikują się WYŁĄCZNIE kupony SOLO, który kurs łączny musi wynieść minimum 3.00. Bukmacher BetClic dopuszcza typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Każdy użytkownik sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, ponieważ wspominany operator w tamach tej oferty dopuszcza zdarzenia z wszystkich dyscyplin jakie posiada w swojej ofercie. Niewątpliwie jest z czego wybierać. Tym bardziej, że podczas najbliższego weekendu czeka nas pierwszy konkurs w skokach narciarskich.

Trzeba mieć koniecznie na uwadze fakt, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 25 listopada do godz. 23:59.

betfan kod promocyjny

Każdy zakład promocyjny musi zostać zawarty za minimum 20 PLN. Jednak w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki promocyjne.

Betclic Bonus o wartości 40 PLN trafi do graczy, którzy zagrali co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji, a do tego zostały one rozliczone jako wygrane.

Darmowy kod promocyjny 2020 u bukmachera BetClic

Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka w formie bonusu powitalnego oferuje swoim graczom legalny bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z tej formy promocji koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu promocyjny.

Następnie można zagrać już pierwszy zakład. Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracz. W razie przegranej bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu całej kwoty. Maksymalnie można otrzymać zwrot 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button