LvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia

W niedzielę 31 marca zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków, a Legią Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet zmniejsza ryzyko przegranej, w której to promocji można otrzymać zwrot w wysokości 50 PLN.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, którzy wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Ta promocja trwa do niedzieli 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia spotkania Wisła vs Legia.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Główny warunek promocji jaka musi zostać spełniona to tak, że na zawartym kuponie musi znajdować się zdarzenie z oferty przedmeczowej bukmachera LvBet na pojedynek Wisła Kraków vs Legia. Na kuponie mogą znajdować się jeszcze inne zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka musi wynieść minimum 50 PLN.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza 1 kwietnia do godz. 17:00. Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button