Jaki jest aktualny kod promocyjny w Etoto?

Bukmacher Etoto PL oferuje wszystkim użytkownikom najnowszą ofertę promocyjną, w której to na start wszyscy typerzy mogą cieszyć się z darmowych środków. A na pewno bonus powitalny jest dosyć okazały, bo wynieść może nawet 1500 PLN.

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Etoto. Warto jest przy okazji nadmienić, że gracze, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą regularni liczyć nad darmowe środki za obstawienie meczy.

Bonus do 1500 PLN na start w Etoto

Podstawowy krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię i na nazwisko.

Zaznaczyć jest warto, że nie trzeba nigdzie podać żadnego kodu promocyjnego, ani tym bardziej się zgłaszać po bonus. To spory atut, którym pochwalić się może Polski bukmacher Etoto na tle innych firm.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN bez wpłaty

Po założeniu konta typer musi dokonać już wyłącznie swój pierwszy depozyt, za który otrzyma bonus równowartości 100% wpłat:

Przykład: Gracz dokonał depozytu w wysokości 800 PLN. Na jego konto „wpadnie” taka sama kwota, ale w formie środków bonusowych. Łącznie będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na uwadze warto jest mieć fakt, iż promocją objęty jest pierwszy depozyt. Maksymalna premia, jaka może trafić na konto każdego gracza wynieść może nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button