Fortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%.

Legalny bukmacher Fortuna zwiększa wygrane aktywnym graczom. Wystarczy, że typer zagra dowolny kupon AKO lub MAXIOMBI z pięcioma zdarzeniami, aby liczyć na bonus nawet do 50%.

Fortuna. Bonus bukmacherski 2019

Fortuna. Bonus bukmacherski 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Warto jest wiedzieć, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO i MAXIKOMOBI, a następnie dodać do niego bonus kursowy. Warto jest wiedzieć, że na zakładzie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Gracz sam wybiera jakie to będę typy, ponieważ w ramach tej akcji kwalifikują się wszystkie dyscypliny.

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.15.

Typer sam wybiera za jaką kwotę zostanie zagrany zakład. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

bonus bez depozytu od sts

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji może liczyć na większe wygrane. Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości typów znajdujących się na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów!

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Bukmachera Fortuna oferuje nowy pakiet powitalny, w skład, którego wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Użytkownik będzie mógł skorzystać z powyższych warunków pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button