Darmowy bonus za aktywność u legalnego bukmachera Fortuna

„Hokejowy pewniak” jest to najnowsza promocja bukmachera Fortuna, który to przyznaje darmowy bonus dla graczy, którzy dokonają zagrania trzech kuponów i to bez znaczenia jak zostaną rozliczone.

Fortuna darmowy freebet

Fortuna darmowy freebet

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października.

Warunki akcji „Hokejowy pewniak” są bardzo proste. Gracz musi zagrać co najmniej trzy kupony, gdzie na każdym z nich musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty przedmeczowej z NHL.

Podczas tej promocji kwalifikują się kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

betclic kod promocyjny

Gracz musi zagrać kupon za kwotę co najmniej 10 PLN. Jednak z tej promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Fortuna Bonus o wartości 10 PLN trafi na konto gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. I co istotne nie ma znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna na start

Gracze, którzy dokonają rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna i wpiszą kod promocyjny BETONLINE mogą liczyć na darmowe bonusy na start:

  • freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty
  • bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button