Darmowy bonus za aktywność od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS nagradza swoim aktywnych graczy. Bowiem wystarczy, zagrać minimum cztery kupony na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, aby otrzymać darmowego freebeta i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „4+1” trwa do odwołania, ale należy pamiętać, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego gracz musi zagrać cztery kupony, które zostaną również rozliczone. Każdy etap trwa od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Warto jest wiedzieć, że gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Bukmacher STS w ramach tej akcji dopuszcza zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Każdy typer sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdowały się na kuponie, ponieważ kwalifikują się wszystkie dyscypliny. Natomiast same typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

betclic kod promocyjny

Należy jednak pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 11 PLN. Natomiast zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z tej akcji.

Darmowy freebet o wartości 11 PLN trafi do gracza pod warunkiem, że spełnił on powyższe warunki promocji. Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Kod bonusy 2020 u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym to można na start otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus w takiej samej kwocie co pierwsza wpłata.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego gracz konieczne musi w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Warto jest wiedzieć, że później już takiej możliwości typer nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button