Specjalną ofertę powitalną nowym graczom przygotował legalny bukmacher TotalBet. Wystarczy, że użytkownik dokona rejestracji konta, a w zamian otrzyma freebet o wartości 20 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera TotalBet.

Użytkownik chcąc otrzymać bonus bez depozytu musi jedynie założyć konto na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. Ten proces w żaden sposób nie sprawi nikomu większych problemów, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy też nazwisko.

Następnie trzeba przejść poprawnie weryfikacje danych osobowych.

Użytkownik, który spełnił pomyślnie powyższe warunki otrzyma za darmo freebet o wartości 20 PLN. Warto jest nadmienić, że nie trzeba nigdzie dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie gracza!

Otrzymany bonus będzie do wykorzystania przez gracza na zakłady bukmacherskie.

betfan kod promocyjny

Freebet dla graczy od bukmachera TotalBet

Gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera TotalBet może liczyć na kolejne bonusy. Freebet są przyznawane kolejno za:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Premia do 5000 PLN za pierwszą wpłatę!

Bukmacher TotalBet przyznaje darmowe środki graczom za dokonanie pierwszego depozytu. Wysokości bonusu uzależniona jest od kwoty jaką gracz wpłacił na swoje konto.

Każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 5000 złotych! Warto jest wiedzieć, ze jest to najwyższa oferta promocyjna na polskim rynku bukmacherskim.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3 x 777 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl