Darmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocję „Misja, kupony”, w której to można liczyć na darmowe bonusy nawet do 60 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

Darmowe bonusy u bukmachera BetClic

Darmowe bonusy u bukmachera BetClic

Oferta „Misja, kupony” skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 4 sierpnia do godz. 23:59.

Należy pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.

Ta promocja polega na zagraniu kuponów pojedynczych bądź wielozdarzeniowych, których kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupny na których będą zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak w tej akcji nie kwalifikują kupony systemowe.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 20 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Betfan bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher przyzna darmowe środki użytkownikom, którzy spełniają powyższe warunki akcji i to niezależenie od rozliczenia kuponów:

  • za 5 – 9 kuponów bonus 25 PLN
  • za 10 lub więcej kuponów 60 PLN

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się automatycznie na koncie gracza 5 sierpnia.

BetClic legalny bukmacher w Polsce:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic działa na terenie Polski zgodnie z prawem.

Ten operator posiada niezwykle ciekawą promocję a start dla sowic graczy. Wystarczy wpisać KOD500 podczas rejestracji konta w polu kod promocyjny, aby skorzystać z Cashbacka, czyli zakładu bez
ryzyka.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany wówczas bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button