Cashback na sporty wirtualne u bukmachera STS. Zwrot 100% stawki.

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni sporty wirtualne zyskało sporo fanów. Natomiast legalny bukmacher STS przygotował graczom specjalną ofertę promocyjne, w które to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając darmowe środki.

Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne

Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne

Śmiało można powiedzieć, że obecnie największym atutem obstawiania sportów wirtualnych jest fakt, że można je typowania o każdej porze dnia i nocy.

Kolejny atut niewątpliwie jest to taki, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Wynika to z tego, że mecze w sportach wirtualnych trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Natomiast jedna z aktywnych promocji bukmachera STS jest to „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Polega ona obstawieniu dowolnego zakładu, a w przypadku przegranej gracz może otrzymać zwrot stawki.

Ciekawa promocja? Jak tak i chcesz w dodatku z niej skorzystać musisz mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS. Kolejnym krokiem jest przycisk w guzik „dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Zwrot stawki za przegrany kupon.

Gracz następnie może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się zarówno kupony SOLO i AKO. Istotnym aspektem w tym jest to, że na zakładzie mogą znajdować typy wyłącznie w Esportu.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ bukmacher STS posiada w ofercie, takie dyscypliny jak piłkę nożną, tenisa, koszykówka, wyścigi koni i psów. Warto jest widzieć, że można dodawać typy, jak w normalnych zawodach. Bowiem można zagrać na zwycięzcę meczu, rozmaite zakłady związane z bramkami, handicapy albo dokładne wyniki.

betclic nowy bonus na euro 2020
Legalny bukmacher BetClic: kod promocyjny na cashback 550 PLN

Pamiętać natomiast trzeba o tym, że kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 1.90. I to nie ma znaczenia, jaki rodzaj kuponu wybrał gracz.

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieśc do 20 PLN.

Bonus za rejestrację w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdego graczowi już na sam początek darmowe środki. Użytkownik, który poprawnie przejdzie proces weryfikacji konta oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma w zamian 29 PLN. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Natomiast na kolejne środki nawet do 1200 PLN może otrzymać ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas na konto gracza trafi premia równowartości dokonanej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button