Bonusy dla typerów na KSW 56 i UFC w eFortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom limitowaną promocję na zmagania w MMA. W akcji „Ekspert +” , a pula nagród w tej ofercie wynosi 20 000 PLN.

Ekspert + z pulą nagród 20 000 PLN

Ekspert + z pulą nagród 20 000 PLN

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład AKO i wytypować poprawnie osiem walk z KSW 56 i dwie z UFC Fight Night.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi się do niej zapisywać, ani dołączyć. Jednak trzeba mieć na uwadze, że akcja „Ekspert +” dostępna jest wszystkim użytkownikom na stronie www.eFortuna.pl do 14 listopada do godziny 19:00.

Obstawiaj i wygrywaj extra bonusy

Dopuszczona przez bukmacher eFortuna w akcji „Ekspert +” są wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się następujące walki:

Na każde z wyżej wymienionych strać gracz musi oddać zdarzenia w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Kod bonusy w STS.

Użytkownicy, którzy poprawnie typują wymienione walki to poza wygraną gotówką otrzymają extra premię. Podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której można otrzymać łączny bonus o wartości 2230 PLN.

Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać następujących bonusów:

  • darmowych 20 PLN za rejestrację konta
  • premii równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakładu bez ryzyka do 210 PLN


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button