Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Betclic

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 60. Na tą okazję każdy gracz może liczyć na ekstra kasę od bukmachera Betclic za obstawienie meczy. Bowiem typerzy mają szanse na wygranie nawet 20 000 PLN.

Bonusy dla typerów KSW 60 od Betclic.

Bonusy dla typerów KSW 60 od Betclic.

Trzeba powiedzieć, ze ciekawych walk podczas KSW 60 na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, jak Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Gracze, którzy mają zamiar typować KSW mogą skorzystać z oferty promocyjnej „MMA Jackpot”. Chcąc z niej skorzystać na uwadze trzeba mieć fakt, ze koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a wspomniana oferta aktywna jest do 24 kwietnia do godziny 20:00.

Bonus do 20 000 PLN na KSW 60

Zadaniem graczy w promocji „MMA Jackpot” jest bardzo proste. Wystarczy zagrać zakład AKO, na którym będzie znajdować się wyłącznie dziewięć walk z KSW 60, tj.:

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
Kod bonusy w STS 2021 za darmo

Gracz na każdą walkę musi oddać wyłącznie typ w formacie „1 lub 2”, który w dodatku musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którym uda się poprawnie wytypować te mecze to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra kasę, a dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferuje każdemu graczowi na start zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button