Bonus za dokonanie wpłaty do 300 złotych dla każdego gracz od bukmacher LvBet

Specjalna ofertą promocyjną graczom przygotował bukmacher LvBet „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać darmowe środki do wykorzystania na sporty wirtualne.

Bonus na sporty wirtualne dla każdego

Bonus na sporty wirtualne dla każdego

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne” aktywna jest graczom w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59.

Bukmacher LvBet przyznaje darmowe środki za dokonanie minimalnej wpłaty w wysokości 20 złotych. Każdy gracz może liczyć na bonus o wartości 50% wykonanego depozytu.

Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 300 złotych. Taki bonus znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że typer wpłaci co najmniej 600 złotych.

betclic nowy bonus na euro 2020
Legalny bukmacher BetClic: kod promocyjny na cashback 550 PLN

Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady ze sportów wirtualnych, tj.

  • piłkę nożną
  • tenis
  • wyścigi

Promocją objęta jest wyłącznie pierwsza wpłata dokonana przez gracza w okresie trwania promocji „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne”.

Bonus bez depozytu od LvBet

Bukmacher LvBet oferuje dla nowych użytkownik bonus za rejestrację w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Jedynie wystarczy założyć nowe konto i cieszyć się z darmowych środków na grę.

Natomiast gracz, który dokona dwóch pierwszych depozytów może liczyć na bonus nawet w wysokości 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button