Bonus bukmacherski na Black Friday u bukmachera STS

Specjalną ofertę promocyjną z okazji „Black Friday” przygotował bukmacher STS Polska. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, by móc otrzymać extra nawet 200 PLN na obstawienie meczy.

Black Friday 2020. STS daje 200 PLN bonusu!

Black Friday 2020. STS daje 200 PLN bonusu!

Regulamin oferty promocyjnej „200 PLN na Black Friday” jest bardzo prosty. Gracze wystarczy, że dokonają depozytu, a także zagrają dowolny kupon. A w zamian otrzymają dodatkowe środki.

Chcąc skorzystać z tej oferty typer gacz koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl Nnależy mieć na uwadze, że jest ona dostępna do 29 listopada do godziny 23:59.

Bonus 50% za wpłatę. Jak odebrać?

Pierwszy krok, jaki należy wykonać w ramach wspomnianej oferty jest to dokonanie depozytu, w wysokości co najmniej 100 PLN. Następnie gracz musi zagrać dowolny kupon, który spełniać musi dwa punkty promocji:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka musi wynosić minimum 50 PLN
Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Typer, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma premię w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to, aż 200 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom już na sam początek najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze na sam start mogą otrzymać extra premię o wartości 1229 PLN. Pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że typer za samo założenie konta otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Po dokonaniu swojego pierwszego depozytu użytkownik będzie mógł liczyć na premię równowartości wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button