Aktualny kod promocyjny bukmachera BetFan: bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka!

Legalny bukmacher BetFan oferuje dla nowym graczy ciekawy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać bonus nawet do 3000 PLN i pierwszy zakład bez ryzyka. Poza tym operator cały czas oferuje graczom kupony bez podatku!

Darmowe bonusy u bukmachera

Darmowe bonusy u bukmachera

Oferta powitalna u bukmachera BetFan skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u tego operatora.

Warunki promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.betfan.pl. Proces założenia konta jest to kwestia dosłownie kilku chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy też nazwisko.

Aktualny kod promocyjne u bukmachera BetFan

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „BETFAN” w procesie rejestracyjnym. Sprawi to, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego.

darmowy bonus bez wpłaty własnej w sts
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu

Bonus za depozyty do 3000 PLN u bukmachera BetFan

Legalny bukmacher BetFan zwiększa swoim graczom pierwsze trzy wpłaty przyznając bonus równowartości depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty o wartości 800 PLN drugie tyle otrzyma w formie premii, czyli razem będzie miał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Za każdy z trzech depozytów maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1000 PLN. Łącznie po dokonaniu trzech wpłat każdy gracz może mieć nawet łączny bonus o wartości 3000 PLN.

Cashback do 100 PLN u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera BetFan po dokonaniu rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć zakład za co najmniej 20 PLN z konta głównego, gdzie kurs łączny musi wynieść minimum 2.20. Każdy gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą na kuponie.

Jak się okaże, że kupon okazał się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki zakładu. Maksymalnie typer może otrzymać 100 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się koncie gracza.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera BetFan

Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom szereg ciekawych promocji. Jedną z nich są kupony bez podatku i to bez z żadnych ograniczeń.

Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, gdzie kurs typu będzie nie mniejszy niż 1.25, a zakładu 2.00, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%!


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button