Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 550 PLN

Specjalny bonus powitalny nowym graczom przygotował bukmacher BetClic. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać hasło promocyjne „KOD550”, aby dokonać aktywacji bonusu.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Promocja powitalna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

W pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta na www.BetClic.pl. W formularzu rejestracyjny trzeba podać jedynie podstawowe dane osobowe oraz login i hasło.

Warto jest wiedzieć, że każdy osoba bez najmniejszych problemów powinna sobie poradzić z założeniem konta.

Kod bonusowy BetClic za darmo 2020

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że podczas rejestracji koniecznie gracz musi wpisać kod promocyjny „KOD550”. Dzięki temu Cashback zostanie automatycznie aktywowany.

Później już użytkownik nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

Wówczas zakład jak okaże się wygrany to super! Całą kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Jak los nie był na tyle łaskaw i kupon okazał się przegrany to typer otrzyma zwrot 100% stawki do 550 złotych!

BetClic: darmowy kod promocyjny

BetClic PL oferta zakładów

Oferta bukmachera BetClic Polska jest bogata. Zarówno przedmeczowe jak i LIVE, więc każdy typer na pewno znajdzie coś dla siebie.

Poza tym aktywni gracze tego operatora mogą liczyć na darmowe bonusy za obstawienie meczy.

Typerzy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic mogą korzystać za darmo z TV BetClic, a dostępną są transmisje na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button