150 PLN na Ligę Europy u bukmachera STS

W czwartek 29 kwietnia zostaną rozegrane dwa spotkania półfinałowe w piłkarskiej Lidze Europy. Z tej okazji bukmacher STS przygotował graczom promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet premię o wartości 150 PLN.

STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom na Ligę Europy

STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom na Ligę Europy

Można się spodziewać, iż takich emocji jak w Lidze Mistrzów nie powinno dzisiaj być. Jednak można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe potyczki Manchester United vs AS Roma i Villareal vs Arsenal.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta jest aktywna graczom wyłącznie do 29 kwietnia do godz. 23:59.

Bonus do 150 PLN na Ligę Europy

Warunki oferty promocyjnej „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN” są bardzo proste, ponieważ wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na dzisiejsze mecze półfinałowe w piłkarskiej Lidze Europy.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Jeśli zakład w firmie bukmacherskiej STS okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot połowy stawki. Maksymalna premia, jaka może znaleźć się na koncie gracza to nawet 150 PLN.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS 2021:

Każdy nowy użytkownik, który wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym będzie mógł liczyć na najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji
  • premię równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN.

To wszystko sprawi, że wszyscy nowi użytkownicy będą mogli liczyć na bonus powitalny nawet o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button