Wimbledon darmowe streamy. Mecze Polaków online za darmo – 1 lipca (poniedziałek)

Już w poniedziałek 1 lipca rusza trzeci w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – Wimbledon. Emocji jak i spotkań nie zabraknie już od pierwszego dnia. Już w pierwszy dniu będziemy mogli oglądać naszego rodaka – Hurkacza, który zmierzy się z Lajovićem. Zobacz, gdzie ten i inne poniedziałkowe pojedynki można obejrzeć online i to za darmo.

Wimbledon darmowe streamy online:

Emocji dla fanów tenisa na pewno nie zabraknie podczas poniedziałkowych pojedynków. Przede wszystkim temu, że będziemy mogli obejrzeć trójkę naszych rodaków: Igę Świątek, Hurkacza oraz Majchrzaka.

Poza tym nie będzie brakować innych ciekawych pojedynków. U Panów swój pojedynek rozegra Djoković, który zmierzy się z Kohlaschbierem. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku ja i całej imprezy jest Serb.

Na dobry wynik podczas tej imprezy liczy na pewno Tstsipas inny czołowy zawodnik rankingu ATP. Rywalem Greka w pierwszej rundzie będzie Fabbiano.

Natomiast jedną z faworytem u kobiet jest Halep, która to już w poniedziałek zagra z Sosnowiecz. Halep nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tej potyczki i powinna dosyć pewnie ją wygrać.

Świątek – Golubić: Meczyk online za darmo

Iga prezentowała się w ostatnich tygodniach bardzo dobrze. Awansowała o blisko sześćdziesiąt miejsc w rankingu WTA. A na pewno dobrze wspomina korty na Wimbloedonie, ponieważ przed rokiem wygrała, ale juniorską imprezę. Teraz na pewno będzie chciała zaprezentować się podobnie bardzo dobrze.

Jednak nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ przyjdzie jej zmierzyć się już w pierwszej rundzie z Golubović. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie, ale jedno jest pewne ten mecz trzeba obejrzeć.

Hurkacz – Lajović : Meczyk online za darmo

Hurkacz gra w ostatnich tygodniach nie radził sobie zbyt dobrze. Chociaż do tego turnieju przystąpi w dobrym nastroju po tym jak na kortach w Easatoburne doszedł do ćwierćfinału! Możliwości nasz rodak ma spore o czym zresztą nie raz mogliśmy się przekonać w tym sezonie.

Lajović owszem jest to doświadczony zawodnik i bardziej ograny. Jednak trzeba podkreślić, że ten tenisista swoje najlepsze lata gry ma już za sobą.

darmowa kasa u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Majchrzak – Verdasco : Meczyk online za darmo

Kolejny nasz młody zawodnik – Majchrzak chcąc zagrać w turnieju głównym musiał przejść przez eliminacje, w których to zaprezentował się bardzo dobrze. Jednak czeka go trudna przeprawa już w pierwszej rundzie.

Zgadza się Verdasco ma za sobą już najlepsze lata, ale tego zawodnika na pewno nie można lekceważyć.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Wimbledon ATPTenisod 10:00Oglądaj!
Wimbledon WTATenisod 10:00 Oglądaj!
Świątek – GolubićWimbledon14:00 Oglądaj!
Majchrzak – VerdascoWimbledon15:00 Oglądaj!
Hurkacz – LajovicWimbledon15:00 Oglądaj!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button