Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane. Zwrot do 100 PLN

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy. A niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji tym bardziej, że już 1 lipca rusza – Wimbledon.

Mniejsze przegrane z tenisa u bukmachera Etoto

Mniejsze przegrane z tenisa u bukmachera Etoto

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej dwóch wpłat.

Warto jest pamiętać, że do promocji trzeba się zapisać na stronie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu.

Promocja trwa od poniedziałku od godz.0:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak należy pamiętać, że w każdym tygodniu rozliczeniowym gracz może otrzymać jeden bonus.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa. Jednak należy pamiętać, że wszystkie typy będą na kuponie muszą zostać zagrane oraz rozliczone na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.

Natomiast stawka minimalna kuponu musi wynieść minimum 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot w wysokości 25% stawki. Jedna maksymalnie bukmacher przyzna 100 PLN.

Chcąc odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP – UP znajdującą się przy kuponie, a następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, że środki bonusowe trafią na konto gracza do 20 min.

Darmowe bus na start

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto to jest dobra okazja, żeby je założyć. Bowiem gracz, który dokona rejestracji konta i wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma bonus w wysokości 20 PLN.

Warto jest pamiętać, że środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button