Tranmisje meczy w internecie za darmo online Atletico Madryt Mallorca – 3 lipca [piątek]

Jedyne spotkanie, jakie będzie miało miejsce w piątek 3 lipca w hiszpańskiej LaLiga będzie to pojedynek pomiędzy Atletico Madryt z Mallorcą. Obie drużyny znajdą się po dwóch stronach ligowej tabeli, gdzie to lepiej wszystko wygląda po stronie gospodarzy.

Stream meczu Atletico Madryt Mallorca za darmo

Stream meczu Atletico Madryt Mallorca za darmo

Atletico obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli mając pięćdziesiąt dziewięć punktów. Możliwości niewątpliwie znacznie większe ma zespół Atletico, który na chwilę obecną zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu dziewięć oczek.

Mallorca natomiast to obecnie osiemnasta drużyna w lidze mająca dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie. Celem tego zespołu niewątpliwie jest utrzymanie się w ligowej tabeli. A trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie, bowiem tracą już pięć punktów do miejsc dających utrzymanie w lidze.

Kod bonusy w STS.

Patrząc na obecną formę to lepiej to wygląda po stronie gospodarze, którzy wygrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków i tylko raz zremisowali. A punktami podzielili się z Barceloną. W tym samym okresie zespół Mallorcy wygrał tylko raz. Udało im się to zanotować w ostatnim meczu, gdzie to okazali się lepsi od Celty Vigo.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną ekipy Simeone 2-0. I śmiało można powiedzieć, że Atletico do swojego najbliższego meczu przystąpi, jako zdecydowany faworyt.

Jak obejrzeć mecz Atletico Madryt – Mallorca online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Atletico Madryt – Mallorca oglądać za darmo
  4. Warto jest wiedzieć, że rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Atletico Madryt – MallorcaLaLiga22:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button