Meczyki na żywo. Stream meczu Bayern Monachium vs Bayer Leverkuen – 4 lipca [sobota]

Przed nami ostateczne rozstrzygnięcia w piłce niemieckiej. A mianowicie już dzisiaj zostanie rozegrał krajowy finał tych rozgrywek, w którym to meczu Bayern Monachium zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 20:00.

Meczyki online za darmo Bayern Bayer Puchar Niemiec

Meczyki online za darmo Bayern Bayer Puchar Niemiec

Nie da się ukryć, że to właśnie Bawarczycy do tego meczu przystąpią, jako faworyci. Co zresztą potwierdzają to bukmacherzy, którzy nie dają powiększyć szans ekipie Aptekarzy

Śmiało można powiedzieć, że nie ma się czemu dziwić, ponieważ Bayern po wznowieniu rozgrywek nie miał sobie równych. Bawarczycy wygrali wszystkie swoje pojedynki w dodatku robili to w ładnym stylu. Mając zapewniony już tytuł Mistrzowski wygrywali wysoko soje starcia.

BetFan kod promocyjny. Gra bez podatku

Bayer natomiast zmagania zakończył na piątej pozycji, ale trzeba przyznać, że różnica pomiędzy tymi zespołami była ogromna, bo wynosił prawie dwadzieścia punktów. Również Aptekarze tak dobrze sobie nie radzili co ich rywale. Bowiem tracili punkty chociażby z Schalke, czy też Herthą.

Warto jest odnotować, że obie ekipy ostatnie swoje spotkanie rozegrały na początku czerwca. Wówczas to Bawarczycy bez większych problemów wygrali swoje spotkanie 4-1. Trzeba nadmienić, że największy atut Bayernu jest to ofensywa. Ta ekipa nie ma najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji, które potrafią je zamieniać.

Jak obejrzeć mecz Bayern Monachium – Bayer Leverkusen  online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Bayern Monachium – Bayer Leverkusen oglądać za darmo
  4. Warto jest wiedzieć, że rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Bayern Monachium – Bayer LeverkusenPuchar Niemiec20:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button