Streamy na piątkowe mecze online – 22 marca

Przed nami piątek – 22 dzień marca, w którym dojdzie do kolejnych pojedynków podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Swoje spotkania rozegrają, m.in. Francja. Anglia czy Portugalia.

Darmowe mecze, streamy, transmisje online

Darmowe mecze, streamy, transmisje online

Anglia – Czechy

Nie da się ukryć, że jest to jedno z ciekawszych piątkowych spotkań. Jednak nie da się ukryć, że faworytem są Anglicy. Wszystkie atuty gospodarze niewątpliwie mają za sobą. Również nie można zapominać, że Anglicy w kwalifikacjach zawsze prezentują się wybornie.

Czesi na pewno chcą sprawić niespodziankę i urwać punkty rywalom. Jednak z pewnością czeka ich niezwykle trudne zadanie. Bowiem nasi południowi sąsiedzi będą mieli poważne problemy warunki z zatrzymaniem Anglików, którzy pod względem fizycznym zdecydowanie są mocniejsi.

Mołdawia – Francja

Nie da się ukryć, że ten mecz tylko jednego faworyta, są nim Trójkolorowi. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. Pod każdym względem Francja jest mocniejszym zespołem.

Mołdawia natomiast będzie chciała sprawić niespodzianką, ale sami dobrze wiedzą, że niezwykle trudne zadanie. Z pewnością gospodarze większą ilością zawodników będę bronić dostępu do swojej bramki, a swoich szans będą szukać ze stałych fragmentów gry oraz kontrataków

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Portugalia – Ukraina

Nie da się ukryć, ze mocniejszą drużyną w tym boju są gospodarze. Podopieczni Santosa są niezwykle doświadczonym zespołem. W dodatku wraca do gry Ronaldo, dzięki czemu być może skuteczność się poprawi tego zespołu.

Ukraińcy podczas ostatnich spotkań pokazali się z całkiem dobrej strony. Przede wszystkim w defensywie, gdzie grali niezwykle solidnie. Z pewnością gości skupią się na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Anglia – CzechyKwal. EURO 202020:45Oglądaj!
Mołdawia – Francja Kwal. EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Portugalia – Ukrina Kwal. EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button