Darmowe transmisje online mecz Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020

Już w czwartek – 21 marca rozpoczynamy pierwsze spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W czwartek swój mecz rozegra, m.in. Polska, która na wyjeździe zagra z Austrią. Szukasz darmowych stremów? Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć spotkania.

Darmowe streamy spotkań online – EURO 2020

Darmowe streamy spotkań online – EURO 2020

Austria – Polska

Nie da się ukryć, że te drużyny są zaliczane jako główni faworyci do awansu z grupy G. Biało – Czerwoni wreszcie liczą na wygraną pod wodza Brzeczka. Apetyty w zespole Biało – Czerwonych na pewno są bardzo duże, bowiem nasi zawodnicy prezentują kapitalną dyspozycję.

Z drugiej strony Austria łatwo na pewno skóry nie sprzeda, grając u siebie. Reprezentacja Austrii pokazała, że jej nie można lekceważyć, ponieważ byli wstanie wygrać chociażby z Niemcami czy Rosją.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Holandia – Białoruś

Holendrów liczą wreszcie na awans na wielką imprezą, a taką na pewno będą Mistrzostwa Europy. Widać, że ten zespół zaczyna prezentować się na takim poziomie co każdy od nich oczekuje. Zwycięstwa z Francją czy Niemcami to najlepiej pokazuje. Do tego prezentują kapitalną jakość w ofensywie, gdzie strzelają całą masę bramek.

Z całym szacunkiem do gości, ale to nie jest ta sama liga. Gospodarze są zdecydowanie mocniejszym zespołem pod każdym względem od swoich rywali. Owszem Białoruś będzie chciała sprawić niespodziankę, ale trzeba powiedzieć, że musieliby mieć sporo szczęścia ,a myśląc o nawet o jednym punkcie.

Mecz RozgrywkiGodzinaTransmisja
Holandia – Białoruś Eliminacje do EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Austria – Polska Eliminacje do EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button