Polski bukmacher STS

STS to zakłady bukmacherskie, które cieszą się od dawna dużą popularnością. Firma posiada pozytywne opinie wśród wielu graczy zajmujących się obstawianiem zakładów online. Nic dziwnego – jego oferta przez ekspertów jest zaliczana do grona najlepszych na całym rynku zakładów wzajemnych online. Już po wejściu na stronę internetową STS można sobie uświadomić, jak dobry jest to bukmacher. 

sts bukmacher w internecie
Legalny Polski bukmacher STS

Strona internetowa STS – jak się prezentuje?

Witryna główna bukmachera STS już na pierwszy rzut oka wygląda niezwykle profesjonalnie. Znajdują się tam wszystkie informacje, których potrzebuje typer zakładów bukmacherskich. Na samej górze strony głównej znajdują się zakładki związane z zakładami (w tym także z zakładami na żywo, sportami wirtualnymi czy e-sportami). Są tam też zakładki związane z bonusami, wynikami meczów, płatnościami, obsługą klienta czy aplikacją mobilną. Na boku znajduje się z kolei kupon – można go w dowolnej chwili postawić. Niżej z kolei jest czat, z którego mogą korzystać wszyscy gracze. Są tam również wypisane najważniejsze promocje, które ma w swojej ofercie ten bukmacher. 

Na lewej stronie strony znajduje się lista dyscyplin, które oferuje STS. Niżej są z kolei informacje odnośnie aktualnych, najnowszych wygranych. Na środku strony zlokalizowany jest slajder. Wyświetlają się na nim interesujące informacje odnośnie ciekawych promocji, meczów oraz kursów, które w aktualnym czasie oferuje bukmacher STS. Niżej znajduje się tabela z opisem najciekawszych zakładów na żywo oraz najatrakcyjniejszych zakładów na konkretny dzień. Na samym dole strony zlokalizowane są informacje odnośnie drużyn, które sponsoruje ta firma bukmacherska. Są tam też linki pozwalające na wejście na internetową telewizję STS TV oraz na blog bukmachera.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Eksperci wskazują, że strona bukmachera STS jest wykonana w sposób niezwykle profesjonalny – bardzo łatwo można na niej odnajdywać wszelkie niezbędne informacje odnośnie zakładów czy meczy. Jedynym minusem witryny STS jest slajder – zdjęć nie można w nim samodzielnie przesuwać. Za każdym razem trzeba odczekać 10 sekund, by móc ujrzeć kolejny slajd.

Jaką ofertę dla graczy ma bukmacher STS? 

Oferta bukmachera STS znajduje się po lewej stronie na jego witrynie głównej – są tam dokładnie opisane dyscypliny i lista zakładów. Na samej górze ulokowana jest lista najpopularniejszych wydarzeń – są one najczęściej wyszukiwane przez graczy Ta funkcja jest bardzo pomocna – gracze sobie ją chwalą. W przypadku, gdy danego dnia gra np. Ekstraklasa, nie trzeba przesuwać całej listy, by móc ją odszukać, ponieważ jest ona ulokowana na samej górze. Na dole jest oferta na wszystkie dyscypliny.

Łączna liczba dyscyplin wynosi 30. Gracze mogą również obstawiać zakłady dotyczące wydarzeń specjalnych oraz rozrywki. Fani programów rozrywkowych również nie będą zawiedzeni. STS posiada bardzo atrakcyjną ofertę dla fanów sportu oraz pozostałych grup. Można tam również obstawiać na rynkach zdarzeń. Popularnością cieszą się również zakłady poboczne i łączone. 

Liczba zakładów na piłkę nożną wynosi mniej więcej 100. Jest to bardzo dobry wynik w porównaniu do pozostałych bukmacherów. Im dany mecz jest bardziej wartościowy, tym oczywiście więcej zdarzeń wystawia dany bukmacher. Jeśli gra Ekstraklasa, wówczas zdarzeń pojawia się około 130. 

Zakłady specjalne to mocna strona bukmachera STS . Dzielimy je na Hit Dnia oraz SuperOfertę. Są to zakłady, które danego dnia posiadają podwyższone kursy.

Warto również wspomnieć o promocjach u bukmachera, obecnie jest to 1000 PLN bonusu, który otrzymuje się za wpłacony depozyt, wtedy zostaje podwojona nasz wpłata. Druga promocja to bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, żeby go otrzymać należy wpisać kod promocyjny STS, który zawsze jest aktualny, taki kod podajemy poniżej.

STS kod promocyjny: BETONLINE

Virtuale u bukmachera STS – czy warto je obstawiać w STS?

Ilość virtuali, które oferuje do obstawienia STS, nie jest zbyt wysoka. Gracze mogą typować mecze piłki nożnej, koszykówki i tenisa generowane komputerowo. Najczęściej bukmacherzy mają w swojej ofercie 5 dyscyplin – oprócz powyższych są jeszcze dostępne wyścigi psów oraz kolarstwo.

Jakość rozgrywek w STS stoi na przyzwoitym poziomie, jednak jeśli porównamy ją choćby do bukmachera STS, to jest już dużo gorzej. STS można jednak docenić za to, że liczba zdarzeń jest dość wysoka, a statystyki są mocno rozbudowane.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button