Obstawianie meczy z bukmacherem STS – nowy kod promocyjny STS

Znowu masz zagwozdkę? Nie wiesz do końca, co oferuje bukmacher STS dla nowych Klientów? W razie mamy dla Ciebie świetne newsy. Po przeczytaniu poniższego poradnika wszystko będzie dla Ciebie jasne. Dodatkowo w artykule nie brakuje informacji np. dotyczących tego, w jaki sposób można obstawiać wydarzenia, które są w ofercie STS.

sts bukmacher w internecie
Legalny Polski bukmacher STS

Kod promocyjny STS jest coraz popularniejszy

Po zarejestrowaniu konta w bukmacherze STS możesz liczyć na zgarnięcie bonusu tego typu. Na szczęście nie ma w tej promocji żadnego haczyka. Po prostu dla STS jest to kolejna forma promocji świadczonych przez siebie usług. Nowi Klienci mogą zaś na tym mocno skorzystać. Co jednak trzeba zrobić, aby tak się właśnie stało? Musisz w czasie zakładania konta wpisać kod promocyjny sts. Jest to „PEWNE25”. Od razu warto wyjaśnić, że wielkość liter tak naprawdę nie ma żadnego większego znaczenia. Wszystkie formy są bowiem bez żadnego problemu akceptowane. A jeśli zdecydujesz się na ten krok, to staniesz się bogatszy o 25 PLN. Wystarczy zaś tylko jeden prosty ruch w czasie zakładania konta, aby tak się właśnie stało…

Możesz także skorzystać z oferty 100% do 1200 PLN

Zdecydowałeś się na bonus bez depozytu? Czy to jednocześnie oznacza, że nie możesz już teraz skorzystać z głównej promocji tego bukmachera? Na szczęście nic takiego nie ma miejsca. Wszak obie te promocje się ze sobą wzajemnie nie wykluczają. Jeśli zatem chcesz, to możesz dodatkowo zainkasować 100% do 1200 PLN. Na pewno w tym momencie zastanawiasz się, jakie są kluczowe zasady tej promocji. Tutaj, aby z niej w ogóle skorzystać, musisz już wykonać pierwszy depozyt. W tym celu masz okazję skorzystać z konta bankowego, czy karty kredytowej itp. Pełna lista metod, dzięki którym można wpłacać pieniądze, jest oczywiście dostępna na stronie internetowej bukmachera STS. Od tej kwoty zależy zaś to, ile otrzymasz bonusu. Maksymalnie jest to 1200 PLN. Warto także wspomnieć o warunkach związanych z obrotem tymi promocjami. Zarówno bonus bez depozytu, jak i ten główny nie są na początku w 100% Twoje. Aby tak się stało, musi być zatem wykonany obrót. Jak tego dokonać? Należy zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. W tym przypadku do obrotu są zaliczane tylko wygrane kupony z minimalnym kursem wynoszącym 1,91.

Obstawianie meczy – gdzie to robić najlepiej?

STS jako uniwersalna firma bukmacherska zapewnia naprawdę dużo opcji do wyboru. Możesz zatem swobodnie zdecydować się na obstawianie meczy np. w lokalach stacjonarnych. A takich punktów nie brakuje. Znajdują się one w każdym większym mieście itd. Poza tym nie ma problemu, aby typować właśnie po założeniu konta na stronie internetowej. Jak to zrobisz, to zgarniesz powyżej opisane bonusy… Taka forma obstawiania spotkań jest bardzo szybka oraz komfortowa. Dodatkowo możesz grać także dzięki aplikacji mobilnej. To świetna opcja dla osób, które często przebywają poza własnym domem, czy mieszkaniem. Aplikacja mobilna może być ściągnięta bardzo szybko i dodatkowo darmowo.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button