Meczyki online za darmo, m.in. Isłacz Mińsk vs FK Smalawiczy – 29 marca [niedziela]

W niedzielę zostaną rozegrane dwa spotkania w lidze białoruskiej – Wyszejszaja Liha. Pierwsze z nich zostanie rozegrane już o godz. 15:00, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy ekipami Islacz Mińsk z FK Smalawiczy.

Liga Białoruska. Meczyki online w internecie

Liga Białoruska. Meczyki online w internecie

Drugie dzisiejsze spotkanie będzie miało miejsce w Grodnie, a ta miejscowa ekipa Nioman podejmie Witebsk. Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanwoano na godzinę 16:00.

Isłacz Mińsk – FK Smalawiczy

Patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami to warto jest zaznaczyć, że żaden z pięciu meczy nie zakończył się remisem. Obie ekipy ostatni mecz rozegrały między sobą pod koniec stycznia. Wówczas lepsi okazali się piłkarze FK Smalawiczy, którzy wygrali 3-0.

Po pierwszej serii spotkań nieco lepsze nastroje są w zespole gospodarzy, którzy przed tygodniem pokonali na własnym obiekcie ekipą Nimon Grodno 1-0. Natomiast piłkarze ekipy FK Smalawiczy na wyjeździe zremisowali z Dynamo – Brześć 1-1.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS oferuje graczom 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Nioman Grodno – FK Witebsk

Gospodarze na pewno liczą na pierwsze punty po tym, jak przed tygodniem przegrali z zespołem Isłacz 1-0. Jednak należy podkreślić, że i tak byli blisko jednego punktu, ponieważ bramkę stracili w ostatnich minutach pojedynku. A warto jest zaznaczyć, że przez większość spotkania grali w osłabieniu jednego zawodnika.

Drużyna Witebsk natomiast zdobyła komplet punktów w rywalizacji z zespołem Haradzieja 1-0. Jednak warto jest zaznaczyć, że przez większość spotkania drużyna Haradzieja grała w osłabieniu jednego zawodnika.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Isłacz Mińsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha 15:00 Oglądaj online
Nioman Grodno – FK WitebskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button