Mecze na żywo w internecie za darmo, m.in. Dynamo Mińsk vs Żodzino – 3 kwietnia [piątek]

W piątek 3 marca rozpoczną się zmagania w trzeciej serii spotkań białoruskiej Wyszejszaja Liha. Warto jest zaznaczyć, że jest to obecnie jedyna liga, która rozgrywa swoje mecze w Europie. Pomimo, że jest coraz głośniej o tym, żeby zawieszać rozgrywki w tej lidze, to wszystko wskazuje, że w najbliższe dni dojdzie do pojedynków ligowych.

Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy

Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami to rywalizacja pomiędzy zespołami Biełszyna z FK Haradzieja. Natomiast w drugim pojedynku o ligowe punkty powalczą piłkarze Dynamo Mińsk z Żodzino.

Biełszyna – FK Haradzieja

Nie da się ukryć, że obie te drużyny liczą tutaj na przełamanie, ponieważ jedni i drudyz mają coś sobie do udowodnienia. Po pierwsze bilans spotkań bezpośrednich jest równy, bo każdy z tych zespołów ma po jednej wygranej, remisie oraz porażce.

Jednak zarówno piłkarze ekipy Biełszyna, ale i również FK Haradzieja liczą na pierwsze punkty w tym sezonie, ponieważ w dwóch wcześniejszych meczach nie wywalczyły t drużyny nawet jednego punktu.

Gospodarze zmagania rozpoczęli od porażki 1-3 z FC Mińsk, zaś przed tygodniem musieli uznać wyższość ekipy Żodizno, a ta rywalizacja zakończyła się rezultatem 1-0. Ekipa gości tego starcia natomiast na początku zmagań przegrała z zespołem z Witebska, zaś przed tygodniem nie dali rady dla Szachciora i przegrali pojedynek 2-0.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS oferuje graczom 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Dynamo Mińsk – Żodzino

Na pewno nastroje w zespole gospodarzy nie są zbyt dobre. Wynika to z tego, że ta ekipa przegrała do tej pory dwa swoje spotkania. Najpierw musieli uznać wyższość ekipy Ruchu Brześć. Jednak na pewno mocniej zabolała przegrana przed tygodniem, gdzie to w derbach przegrali 3-2 z Dynamo Mińsk.

Natomiast śmiało można powiedzieć, że dużo lepsze nastroje znajdują się w zespole gości. Piłkarze zespołu Żodzino wygrali swoje dwa mecze. Owszem nie był to było przekonujące zwycięstwo, ale ten zespół ma komplet sześciu punktów na swoim koncie po dwóch pojedynkach. Piłkarze Żodzino kolejno ogrywali Szachcior oraz Biełszyn. Obie te potyczki kończyły się rezultatami po 1-0.

Patrząc na pojedynki bezpośrednie to stan rywalizacji tych ekip jest równy, ponieważ oba zespół notowały po dwie wygrane i przegrane oraz raz padał remis.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Biełszyna – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Mińsk – ŻodzinoWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button