Bonusy dostępne u bukmacherów LVBET i NobleBet

Bonusy na start są doskonałą propozycją bukmacherów, która ma za zadanie przyciągnąć jak największą liczbę graczy. Od jej wysokości, typu oraz możliwości wykorzystania zależy to, czy nowy gracz zdecyduje się założyć konto właśnie u tego konkretnego bukmachera. Aby ułatwić Ci podjęcie odpowiedniej decyzji przedstawimy Ci, jak kształtują się bonusy u najpopularniejszych bukmacherów – LVBET i NobleBet.pl.

LVBET daje aż 3353zł!

Każdy nowy gracz, który zdecyduje się na założenie konta u tego operatora może liczyć na zawrotną kwotę w wysokości 3353zł. Nie da się ukryć, że jest to jeden z wyższych bonusów na start. Co wchodzi w jego skład?

  • 20 zł na zakład bez depozytu – doskonała propozycja dla nowicjuszy w świecie zakładów bukmacherskich, która pozwoli sprawdzić, czy ta zabawa jest dla nas,
  • 333 zł na zakład bez ryzyka,
  • 3000 zł bonusu od depozytu – dotyczy dwóch pierwszych wpłat, gdzie od pierwszego depozytu możesz zgarnąć 100% do 2000zł, z kolei od drugiego 50% do 1000zł.

Jakie warunki musisz spełnić, żeby zgarnąć bonus?

Wysokie wartości bonusów startowych z pewnością zachęcają do założenia konta, jednak o czym trzeba pamiętać?

Aby zgarnąć bonusy od depozytu gracz musi pamiętać o zaznaczeniu checkboxu „Bonus powitalny 2000 PLN”, a następnie wytypować zakład Kombi zawierający co najmniej 3 zdarzenia, których łączny kurs wynosi minimum 2.50, a dla każdej sekcji minimum 1.25. Po wytypowaniu spełniającego kryteria kuponu należy uruchomić mnożnik kursu X100 by móc się cieszyć dodatkowymi środkami.

W przypadku drugiego tysiąca sprawa wygląda analogicznie, z tym, że mnożnik wynosi X50.

Możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka pojawia się po zaznaczeniu odpowiedniego okienka. Następnie, po dokonaniu trzeciej wpłaty, na kwotę powyżej 25 zł można aktywować bonus.

O czym pamiętać?

Bonus powitalny jest ważny tylko przez 30 dni od momentu założenia konta. Aby uwolnić środki z bonusu należy dokonać 4 krotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00.

NobleBet da Ci 2020zł

Oferta NobleBet wypada skromniej na tle lvbet.pl. Tutaj nowy gracz może liczyć na maksymalny bonus o wartości 2020zł, w podziale na następujące kategorie:

  • 2000 zł bonus od depozytu – 100% do 1200zł od pierwszego depozytu, 50% do 600zł od drugiego depozytu oraz 100% do 200zł od trzeciego depozytu wyłącznie na sporty wirtualne,
  • 20 zł za start aplikacji mobilnej.

Jakie warunki musisz spełnić?

Podobnie jak w przypadku LVBET, również w tej ofercie gracz każdorazowo musi pamiętać o zaznaczeniu odpowiedniego okienka uprawniającego do skorzystania z bonusu. Tutaj jednak, dla zgarnięcia bonusu kupon kombi, składający się z minimum 2 sekcji musi osiągnąć łączny kurs na poziomie 3.00, w tym minimum 1.30 dla każdej sekcji.

O czym pamiętać?

Środki bonusowe pozostają aktywne przez 30 dni, a kwota depozytu podlega 4-krotnemu obrotowi.

Oferty przygotowane przez dwóch największych graczy na rynku zakładów wzajemnych wyglądają podobnie. Jednak LVBET postawił na dodatkowe propozycje, które sprawiły, że ma szansę dotrzeć do większego grona odbiorców. W naszej ocenie najlepiej skorzystać z propozycji każdego z nich, aby w móc w pełni cieszyć się z rozrywki jaką daje typowanie zakładów.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button