Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich

Udostępniając swoim klientom aplikacje mobilne firmy bukmacherskie wykonały duży krok naprzód. Istnieje wiele zalet takich rozwiązań, ponieważ można dzięki aplikacjom bez problemów wpłacać błyskawicznie środki na swoje konto gracza, a potem nimi dysponować. Nie trzeba logować się na stronie internetowej wybranego bukmachera, wystarczy posiadać jego aplikację na swoim telefonie. Ściągnięcie jej na smartfon to zaledwie kilka chwil. Zwłaszcza młodym graczom nie przysporzy to dużych problemów. Z aplikacjami mobilnymi można śledzić historię swoich kuponów, sprawdzić czy jest się w danym roku na plus, czy może jednak na minus.

zakłady na zywo
Czy zakłady na żywo to najlepszy sposób na obstawianie?

Zakłady przedmeczowe czy na żywo?

Regularne korzystanie z aplikacji mobilnych niesie za sobą ogrom nowości. Gracze mogą stawiać zarówno zakłady przedmeczowe, ale też te dostępne w ofercie na żywo. Tym samym można zawierać zakłady w każdym momencie trwania spotkania, kiedy uzna się to za słuszne. Można też skorzystać w wielu firmach bukmacherskich z opcji quick bet oraz stawiania sportów wirtualnych. 

„Zakłady na żywo mają wiele zalet, nic nie przebije możliwość oglądania meczu na żywo i w tym samym czasie obstawianie.” – typer z betonline.net.pl

Przy okazji godną polecenia opcją jest cash out. W ten sposób można ochronić chociaż część swoich środków, gdy mecz nie będzie toczył się po myśli gracza. Trzeba przygotować się na to, że nie wszystkie zakłady okażą się zwycięskie, a gracze powinni polegać na swoim sprycie i rozsądku. 

Firmy bukmacherskie przy pomocy swoich aplikacji mobilnych udostępniają też zainteresowanym transmisje na żywo. Przyda się to zarówno podczas zakładów przedmeczowych, ale też tych na żywo. Wtedy będzie można oglądać na swoim telefonie poczynania drużyny, na którą się postawiło lub pojedynczego zawodnika, zależnie od wybranej dyscypliny. 

W aplikacjach mobilnych takie transmisje nie będą się zacinać, a przy okazji jest ich naprawdę wiele, dlatego ma się duże szanse na to, że znajdzie się dla siebie interesującą. Wtedy będzie można śledzić losy swoich kuponów. Za oglądanie transmisji live firmy bukmacherskie nie pobierają od swoich klientów żadnych dodatkowych opłat. 

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button