WTA Finals – Masters. Darmowe meczyki online – 28 października (poniedziałek)

Podczas najbliższych dni czekamy odbywa się turniej WTA Finals, który odbywa się Shenzhen. Najlepszy zawodniczki sezonu 2019 walczą o triumf w tych prestiżowych rozgrywkach.

Darmowe stream online z tenisa

Darmowe stream online z tenisa

Na poniedziałek 28 października zaplanowano pojedynki pomiędzy Pliskovą vs Svitoloną oraz Andreescu vs Halep. Zobacz, gdzie znajdziesz darmowe streamy za te mecze.

Pliskova – Svitolina

Dojdzie tutaj do pojedynku pomiędzy drugą, a ósmą zawodniczką rankingu WTA. Obie te tenisistki rywalizowały ze sobą już dziewięć razy. Nieznacznie lepszy bilans jest po stronie Pliskovej, bowiem prowadzi ona w trej rywalizacji 5-4. Jednak, ani razu te zawodniczki nie spotkały się ze sobą.

Zarówno Pliskova jak i Sviitolina rywalizowały w ostatnim swoim turnieju w Moskwie, gdzie to odpadły one w pierwszej rundzie. Teraz liczą obie na udany dla siebie początku tej imprezy.

betclic kod promocyjny

Andreescu – Halep

Andreescu do rywalizacji z Halep przystąpi jako wyraźna faworytka Andreescu ma za sobą bardzo udany sezon. Przez cały rok przegrała zaledwie sześć spotkań, zaś wygrała aż czterdzieści sześć.

Halep już tak dobrze sobie nie radziła. Poza tym w ostatnich tygodniach nie grała zbyt dużo, a poza tym jak występowała to miała problemy z dobrym wynikiem, gdzie maksymalnie wygrywała po jednym swoim spotkaniu.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Pliskova – SvitolinaWTA Finals11:30 Oglądaj online!
Andreescu – Halep WTA Finals 13:00 Oglądaj online!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button