Typer Ligi Mistrzów. Gotówka do wygrania. Pula nagród 5000 PLN

Już w najbliższą środę, tj. 11 grudnia zostanie rozegrany pojedynek w ramach Ligi Mistrzów, a dojdzie tam, m.in. do starcia pomiędzy Bayernem Monachium z Tottenhamem. Na tą akcję bukmacher STS przygotował pulę nagród 5000 PLN.

Darmowy bonus na mecz Bayern – Tottenham

Darmowy bonus na mecz Bayern – Tottenham

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja aktywna jest graczom do 11 grudnia do godz. 21:00, czyli momentu początku pojedynku pomiędzy Bayernem z Tottenhamem. Gracz swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, na których będzie znajdować się wyłącznie typ na dokładny wynik pojedynku pomiędzy Bayernem Monachium, a Tottenhamem.

Emocji podczas pierwszego pojedynku nie brakowało, ponieważ zakończyło się ono rezultatem 7-2 na korzyść ekipy z Bundesligi.

betclic kod promocyjny

Każdy użytkownik może zagrać maksymalnie pięć kuponów. Stawka każdego z nich musi wynosić dokładnie 11 PLN. Jednak z oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Pula nagród na ten konkurs wynosi 5000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zakład został rozliczony jako wygrany.

Bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję powitalną, w której to można otrzymać na start chociażby takie bonusy jak:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Te bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze fakt, że jest to jedyna możliwość wpisania tego kodu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button