Transmisja meczu z Ligi Mistrzów RB Lipsk – Atletico Madryt online -13 sierpnia [czwartek]

Czas na kolejny pojedynek ćwierćfinałowy w Lidze Mistrzów. W czwartkowy wieczór na Estádio da Luz o bilet do półfinału tych prestiżowych rozgrywek powalczą ze sobą ekipy Re Byll Lipsk z Atletico Madryt. Pierwszy gwiazdek sędziego podczas tej potyczki zaplanowano na godzinę 21:00.

Darmowy stream meczu RB Lipsk – Atl. Madryt

Darmowy stream meczu RB Lipsk – Atl. Madryt

Bukmacherzy można powiedzieć, że nie wskazują jednoznacznego faworyta tego spotkania. Jednak patrząc na możliwości tych zespołów to trzeba powiedzieć, że na pewno więcej atutów jest po stronie Atletico.

Podopieczni Simeone w porównaniu do swoich najbliższych rywali są bardzo doświadczonym zespołem i ogranym na arenie międzynarodowej. Przecież ta drużyna w miniony latach grała z finale tych rozgrywek.

Kod bonusy w STS.

Red Bull jest to dopiero budowany zespół i dla nich już gra na tym etapie to można powiedzieć, że jest sukcesem. Dodać jest warto, że ten zespół znajduje się w sporym kryzysie. Po wznowieniu rozgrywek jest m bardzo ciężko „wskoczyć” na swój optymalny poziom. Fakt, że w dziesięciu ostatnich meczach wygrali tylko cztery razy jest to najlepszy dowód. Dla porównania w tym samym okresie zespół Atletico zanotował siedem wygranych i trzykrotnie remisował.

Za Atletico również przemawia solidna gra, kolektyw, czy klasa poszczególnych piłkarzy. Bowiem w ich szeregach powinniśmy zobaczyć, Moratę, Felixa, czy Koke. Red Bulla nie tak dawno stracił swoją ikonę w ofensywie, czyli Wernera. A bez tego piłkarza trzeba powiedzieć, że gra RB w ataku tak dobre nie wygląda.

Jak obejrzeć mecz Red Bull Lipsk – Atletico Madryt online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Red Bull Lipsk – Atletico Madryt i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Red Bull Lipsk – Atletico MadrytLiga Mistrzów21:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button