Po dwóch dniach przerwy wracamy ze spotkaniami Pucharu Świata w siatkówce. Kolejny mecz podczas tej imprezy rozegrają Polacy, którzy zmierza się z Rosją.

Darmowe meczosy online za darmo

Darmowe meczosy online za darmo

Poza tym czkają nas jeszcze takie pojedynki jak chociażby Argentyna vs Brazylia czy też USA vs Iran. Zobacz, gdzie można znaleźć darmowe streamy na te mecze.

Polska vs Rosja

Polacy do tego spotkania przystąpią mając dwanaście punktów, zaś Rosja dziewięć. Jednak to własnie bukmacherzy stawiają nas zespół jako zdecydowany faworyt.

Biało – Czerwoni po przegranej z USA w kolejnych pojedynkach pewnie wygrywali swoje mecze z Argentyną oraz Włochami. Coraz lepiej spisuje się duet Leon – Kurek. Rosjanie natomiast mają bilans dwóch porażek z Australią i Brazylią. Poza tym udawało im się pokonać Iran, Kanadę oraz Egipt.

Jednak trzeba podkreślić, że Rosjanie w tej imprezie nie znajdują się w najlepszej dyspozycji.

betclic kod promocyjny

Puchar Świata w siatkówce online:

Brazylijczycy jeszcze nie przegrali żadnego spotkania podczas tego turnieju i są głównymi faworytami do jej wygrania. Mało tego Canarinhos przegrali zaledwie dwa gemy. Armeńczycy natomiast po dobrym początku turnieju w trzech ostatnich meczach pokonali porażkę kolejno z Włochami, Polską oraz Japonią.

Amerykanie po sensacyjnej porażce na początku turnieju w kolejnych meczach wygrywali kolejno swoje spotkania włącznie z Polską. Iran nie powinien postawić trudnych warunków, ponieważ ten zespół jedynie wygrał mecze z takimi zespołami jak Australią oraz Kanadą.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Puchar Światasiatkówkaod 04:00 Oglądaj online!
Polska – Rosjasiatkówka08:00Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl