Poniedziałkowe streamy spotkań online – za darmo (4 lutego)

Przed nami poniedziałek 4 lutego. Emocji może nie będzie tak dużo co w weekend. Jednak na pewno będzie co obejrzeć m.in.: West Ham podejmie Liverpool, Frosione vs Lazio czy Cagliari vs Atlanta. Ponadto zostaną rozegrane dwa boje w Orlenlidze. A to wszystko można obejrzeć za darmo on-line!

Ciężkie zadanie czeka West Ham, który podejmie na własnym obiekcie Liverpool. Niezwykle ciężkie zadanie czeka Młoty, którzy ostatnio nie prezentują się w zbyt dobrej dyspozycji. A tego nie można powiedzieć o drużynie The Reds, którzy są w gazie. I myśląc o Mistrzowie Anglii muszą ten mecz wygrać.

We włoskiej Serie A zostaną rozegrane dwa boje. Walcząca o otrzymanie drużynie Frosione podejmie Lazio. Rzymianie są faworytami tego spotkania, którzy walczą o europejskie puchary. Wszystkie atuty mają po swojej stronie i teraz muszą to potwierdzić na boisku.

Ciężkie również zadanie czeka Cagliari, która podejmie na własnym obiekcie podejmie Atlantę. Przejezdni znajdują się w gazie. Wygrywają swoje mecze, a do tego strzelają całą masę bramek. Ponadto do tego boju przystąpią w dobrych nastrojach po tym jak ograli Juve w Pucharze Włoch.

w Orlenlidze zaplanowano dwa spotkania. Pierwsze z nich zostanie rozegrane w Bielsku-Biała, gdzie to miejscowa drużyna podejmie zespół z Bydgoszczy. Gospodynie znajdują się w gazie, ponieważ wygrały ostatnie pięć spotkań. Tak dobrze nie idzie drużynie Pałacu Bydgoszcz, która w ostatnich pięciu bojach wygrała tylko dwa mecze.

Kolejne poniedziałkowe spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy drużynami z Ostrowca Świętokrzyskiego, z Legionową. Można nazwać ten mecz jako przełamanie. Ponieważ obie drużyny w pięciu ostatnich bojach przegrały wszystkie swoje spotkania.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Turnieje tenisowe Tenis Cały dzień OGLĄDAJ ZA DARMO!
Bielsko Biała – Bydgoszcz Orlenliga 17:30 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Frosione – Lazio Serie A 19:00 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Ostrowiec Ś – Legionowo Orlenliga 20:30 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Cagliari – Atlanta Serie A 21:00 OGLĄDAJ ZA DARMO!
West Ham – Liverpool Premier League 21:00 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button